KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16716234

nr 1671 6234

Skulptur

Hund, Basset, konstmaterial. Längd: 40 cm. Höjd: 32 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 januari 2025
kl 18:05:13

4/1 14:57:44 1      Vinnande bud

Friedensreich Hundertwasser